Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

INFO - Mestská karta s novými zľavami

Mestská karta so zľavami na vybrané služby a tovary funguje už vyše roka. Poskytujú ich partneri držiteľom karty. Medzi nimi sú aj komerčné subjekty. Od 1.apríla 2015 do projektu vstúpili ďalší partneri, ktorí ponúkajú atraktívne zľavy na tovary a služby.

Držitelia Metskej karty si už zvykli na ponúkané zľavy a aktívne ich využívajú, čo je podstatou celého projektu, dať Mestskej karte pridanú hodnotu. Vďaka novým partnerom môžu využívať zľavy v obchode s foto technikou, športovým oblečením a potrebami, v predajni pre mamičky ako aj využívať služby mobilného servisu. Vďaka Mestskej karte môžu naďalej lacnejšie nakupovať v sieti obchodov s potravinami ale aj v kníhkupectve a zlatníctve. Z ponuky si môžu vybrať aj služby vzdelávacieho centra, autoškoly či  jazykovej školy. Pravdepodobne ženy privítajú zľavy na kozmetiku, wellness, cvičenia rôzneho druhu a nechtový dizajn. V ponuke je aj výber dovolenky so zľavou.

Držitelia karty môžu stále aktívne využívať portál, ktorý po registrácii umožňuje sledovať nielen dopravnú aplikáciu ale aj zoznam partnerov a ich zľavy. 

Aktuálny zoznam partnerov Mestskej karty so zľavami na vybrané služby a tovary:
(pre zväčšenie kliknite na obrázok)
mskarta_zlavy.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.