Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - CASSOVIA BMX WEEKEND 2014

 

CASSOVIA BMX WEEKEND je presne to, čo by ste od podujatia s takýmto názvom očakávali. Dvojdňový program nabitý jazdením, chillovaním a dobrým jedlom, navyše doplnený o autogramiádu a besedu s profesionálnym jazdcom na bmx Bradom Simmsom (USA).

Brad prijal naše pozvanie a zúčastní sa sobotňajšieho jamu v ťahanovskom skateparku (samozrejme nesúťažne), v ktorom si s ním budete môcť zmerať sily a vyhrať nejaké tučné prizemoney v bmx/skate jame a bunnyhop conteste! Po celý deň bude prebiehať prezentácia produktov našich sponzorov eskate, bmxshop.sk a verve.

Večerná afterparty prebehne v štýle tour de bar, čo spolu s prebiehajúcim programom Medzinárodného Maratónu Mieru a úspešným podujatím Biela Noc s luxusnou afterparty (Yanko Kral, silent disco) dáva záruku dobrej zábavy.

Nedeľa bude pre mnohých z nás ťažká, a tomu sme prispôsobili aj program. Od 12:00 bude prebiehať voľné jazdenie zakončené best trick contestom o peniaze od bmxshop.sk. K dispozícii bude gril a nejaké to mäso zadarmo, takže verím, že rozbehneme solídnu sídliskovú grill party.

Bodkou za víkendovým programom bude nedeľňajšia beseda s Bradom Simmsom, kde sa za pomoci profesionálnej tlmočníčky budete môcť dozvedieť niečo o živote tohto profesionálneho bmx jazdca a cestovateľa.

Podujatie finančne podporila MČ Košice - Sídlisko Ťahanovce. Ďakujeme!

Organizátorom podujatia je Streetová liga, o.z., Členovia tejto organizácie zosnovali niekoľko úspešných bmx produkcií, ktoré rozvírili nudné vody slovenskej bmx scény (STREET MASSACRA, DIRT MASSACRA, Bike the city, ťahanovské jamy).

Záštitu nad podujatím prevzal Ing. RNDr. Emil Petrvalský, CSc., starosta MČ Košice - Sídlisko Ťahanovce a Mgr. Jozef Andrejčák, starosta MČ Košice - Dargovských hrdinov.

PROGRAM:

Sobota - 4.10.2014 (Skatepark na Bruselskej ulici, MČ Košice - Sídlisko Ťahanovce) - UKONČENIE SEZÓNY V ŤAHANOVSKOM SKATEPARKU

10:00 - Rozjazdy a registrácia (BMX/SKATE)
12:00 - BMX/SKATE JAM (CASH FOR TRICKS)
15:00 - BUNNY HOP CONTEST

Nedeľa - 5.10.2014 (Plaza - Dargovských hrdinov, pri Poliklinike VÝCHOD, MČ Košice - Dargovských hrdinov) - NEDEĽA S BRADOM SIMMSOM

12:00 - Voľné jazdenie
14:00 - BEST TRICK CONTEST
15:00 - BBQ a beseda s Bradom Simmsom

ĎALŠIE PODUJATIA:

MEDZINÁRODNÝ MARATÓN MIERU
http://www.kosicemarathon.com/sk/index.php

BIELA NOC
https://www.facebook.com/events/291104551091870/

BIELA NOC: AFTERPÁRTY & SILENT DISCO

https://www.facebook.com/events/458685214274445/?fref=ts

 

https://www.facebook.com/events/1508423966082160/ 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.