Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - Cestovateľský festival - BUBO bál Košice 2014

BUBO bál Košice

Originálny cestovateľský víkend v Košiciach! Celý svet sa točí okolo Košíc na BUBO Bále 14. júna v Košiciach! 
Máte radi cestovanie? Neprestáva Vás naša planéta fascinovať? Cestovateľský festival BUBO bál Košice 2014 je niečo pre Vás! Nádherné výstavy profesionálnych fotografov, premietania o najnovších exotických cestách plných zážitkov, krst knihy najznámejšieho nórskeho autora Jo Nesbo a gurmánske zážitky. Cesty Od pólu k pólu plné vášne a všetkých šesť kontinentov. Nenechajte si ujsť tento unikátny program, ktorý sa uskutoční 14.6.2014 v priestoroch Kasárne – Kulturpark. Príďte bez obleku, v pohodlnom oblečení. Vstup zdarma!

Na festivale sa stretnú cestovateľské osobnosti, profesionálni sprievodcovia a rovnako nadšená cestovateľská verejnosť. Súčasťou festivalu je celoslovenský krst najnovšej knihy Jo Nesbo Netopieri muž. Akcia bude okorenená množstvom sprievodných aktivít pre dospelých aj pre youngsterov ako aj gastronomickými, kultúrnymi vsuvkami. Festival sa uskutoční pod záštitou primátora mesta Košice MUDr. Richarda Rašiho PhD.

Hosťami cestovateľského festivalu BUBO Bál Košice 2014 sú : primátor mesta Košice MUDr. Richard Raši PhD., majiteľ cestovnej kancelárie BUBO a podnikateľ roka MUDr. Ľuboš Fellner a Mgr. Jozef Zelizňák cestovateľ a prekladateľ škandinávskych bestsellerov.
Buďte pri tom, keď sa za účasti primátora a hostí slávnostne otvorí festival v sobotu 14.júna o 15.00 v centrálnej budove Alfa v priestoroch Kuturparku Kasárne.
Súčasťou programu bude aj množstvo sprievodných aktivít poradenstvo na cesty od profesionálnych cestovateľov, diskusie na aktuálne témy zo sveta v čitárni z tulivakov, ukážka varenia na živo ázijských špecialít a ich ochutnávka. Festival sa nesie v duchu pohodovej víkendovej atmosféry a program je skutočne pestrý. Pre návštevníkov je pripravené množstvo prekvapení, ktoré sa postarajú o program na celý deň.
Tešíme sa na Vašu účasť.
S pozdravom

Martina Fitkova
BUBO Travel Agency 

martina.fitkova@bubo.sk

www.bubo.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.