Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - Strašidelne na Uličke remesiel

V utorok 29. októbra postrašíme deti základných škôl. Tešiť sa môžu na workshopy, súťaže, maľovanie na tvár a veľa zábavy. Podujatie s názvom “Strašidelne na Uličke remesiel” pripravuje nezisková organizácia Košice región umenia a kultúry.

Akcia sa bude konať od 9:00 do 14:00 hod. na Hrnčiarskej ulici. Súčasťou podujatia budú zaujímavé workshopy, maľovanie na tvár a rôzne súťaže. Deti si budú môcť vyrobiť strašidelné masky a ozdoby s halloweenskou tématikou.

Porozprávame sa aj o sviatku Halloween. Návštevníci sa dozvedia kedy vznikol Halloween a aký je jeho význam. Celú atmosféru dotvorí hrôzostrašná výzdoba. Akcia s názvom “Strašidelne na Uličke remesiel” je pripravená pre vopred prihlásené základné školy.

Podujatie “Strašidelne na Uličke remesiel” je súčasťou projektu „Prechádzky uličkou remesiel“ realizovaného neziskovou organizáciou Košice región umenia a kultúry, n.o., ktorý je podporený Ministerstvom kultúry SR. Príprava a realizácia týchto podujatí je v súlade s aktivitami EHMK 2013. Cieľom projektu je zvýšenie kultúrno-spoločenskej hodnoty Hrnčiarskej ulice v Košiciach a vzbudenie záujmu o existujúce remeslá.

http://hrnciarska.sk/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.