Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - SVET PRÁCE - Medzinárodný veľtrh práce a rozvoja Košice 2014

Podujatie sa bude konať 04. - 05. júna 2014 v STEEL ARÉNE v Košiciach. 

Cieľom tohto medzinárodného veľtrhu, je pomôcť firmám, organizáciám a najmä ľuďom „Chytiť svoju šancu“. Znamená to predovšetkým pomoc pri rozhodovaní a nasmerovaní získať to správne zamestnanie, správneho zamestnanca, pomoc pri vzdelávaní, sebarealizácii, rozvoji a podnikaní, ale aj pomoc pri sprostredkovaní tých správnych informácií, ktoré vytvárajú príležitosti a šance pre lepší život. Spomínaný ďalší ročník veľtrhu je pokračovaním úspešného 0. ročníka, ktorý sa uskutočnil v Septembri minulého roku. Počas dvoch dní sa predstavilo 56 spoločností a organizácií z celého Slovenska, ktoré vystavovali pre takmer 11 000 návštevníkov. Okrem množstva pracovných príležitostí, bol pre návštevníkov pripravený aj bohatý sprievodný program v medzinárodnom kontexte v podobe 42 prezentácií, diskusií, workshopov a tréningov, ktorý umožnil návštevníkom získať nové vedomosti a zručnosti z rôznych oblastí.

http://www.svetprace.com/

Prvý ročník medzinárodného veľtrhu práce a rozvoja SVET PRÁCE prinesie do Košíc už čoskoro pestrú ponuku príležitostí pre firmy aj uchádzačov o zamestnanie. Chýbať nebudú kľúčoví ekonomickí hráči v regióne, s náborom nových tvárí počíta napríklad veľkoobchod METRO.

METRO Košice v súčasnosti na trvalý pracovný pomer zamestnáva 206 ľudí na manažérskych aj základných pozíciách, poskytuje možnosť výkonu absolventskej praxe absolventom VŠ, možnosť brigádnickej práce a prostredníctvom siete lokálnych dodávateľov je úzko naviazané aj na ďalších na zamestnávateľov v celom regióne.

„Po nedávnej modernizácii distribučnej platformy vznikli v košickom METRO pracovné pozície napríklad pre vodičov s vodičským oprávnením skupiny C či asistentov distribúcie. Na základe našich dobrých skúseností z podobných akcií preto očakávame, že aj na Svete práce nájdeme opäť niekoľko nových kolegov,“ hovorí riaditeľ METRO Košice Peter Miklovič. 

Z odvetvia veľkoobchodu a maloobchodu, ktoré v rámci prieskumov dlhodobo hlási najoptimistickejšie náborové plány, bude METRO na veľtrhu jedným z najväčších vystavovateľov. 

Podľa odhadov z pilotného nultého ročníka ponúkne na Svete práce vyše päťdesiatka spoločností viac ako tisícku pracovných pozícii. Buďte pri tom aj vy!

* * * * * *

Pre viac informácií, prosím, kontaktujte:

Eva Šoucová – Media & Communication Consulting, spol. s r.o.
E-mail: eva.soucova@mcc.sk, Tel.č.: +421 2 53 41 00 85, +421 948 268 368

Soňa Mihalčínová – Media & Communication Consulting, spol. s r. o.
E-mail: sona.mihalcinova@mcc.sk, Tel. č.: +421 2 53 41 00 85, +421 905 869 213

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Práca

(Gabriela Bušinská, 16. 5. 2014 21:01)

a určite tam budú zase len ponuky pre vysokoškolákov... My stredoškoláci nemáme šancu si na takomto veľtrhu nájsť prácu