Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - Velvet Run

Velvet Run

1. 9. 2013 (nedeľa) – Košice, lesopark Anička

Aj v roku 2013 sme pre všetky aktívne ženy a dievčatá pripravili koncept nesúťažných behov VELVET RUN, ktoré na jeden deň ovládnu Bratislavu a Košice. Trať VELVET RUN-u je v oboch mestách opäť nenáročná, meria 5 km a zvládnu ju aj tie, ktoré s behom iba začínajú. Pre dámy, ktoré sa chcú podujatia zúčastniť, no majú pred behom ešte rešpekt je pripravená disciplína VELVET RUN PRECHÁDZKA. Záujem o beh na Slovensku stále rastie, medzi ženami obzvlášť, a preto sme presvedčení, že sa nám spoločne podarí prekonať vlaňajší počet účastníčok.
Neoddeliteľnou súčasťou podujatia je sprievodný program pre celú rodinu, dobrá hudba a skvelá atmosféra. VELVET RUN okrem propagácie behu a zdravého životného štýlu každý rok aj pomáha a nebude to inak ani teraz. Výťažok zo štartovného bude venovaný nadácii Ivany Christovej ORIN PANACEA.

Mamičky a oteckovia pobežia na trati VELVET RUN s kočíkom

Všetkých aktívnych rodičov, ktorí majú radi pohyb na vzduchu so svojimi ratolesťami, srdečne pozývame na premiéru novej disciplíny v rámci bežeckého podujatia VELVET RUN. Spolu s našim partnerom zdravotnou poisťovňou Dôvera sme pripravili BEH S KOČÍKOM na vzdialenosť 1 km. Pre túto disciplínu platí, že nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa a spraviť niečo pre svoje zdravie a zdravie svojich blízkych. Registrácia nie je potrebná a účasť je bezplatná.
Dúfame, že o rok či dva sa práve mamičky z tejto kategórie stanú súčasťou „veľkého“ VELVET RUN-u a deti sa už prídu zahrať do nášho detského kútika. A na záver ešte dodajme, že na najrýchlejšiu mamičku a otecka s kočíkom bude v cieli čakať milá vecná cena od zdravotnej poisťovne Dôvera a pamätnú medailu si odnesú všetci účastníci.
Tak neváhajte a príďte medzi nás!

http://www.velvetrun.sk/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.