Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

POZVÁNKA - XIII. ročník tenisového turnaja pre deti a mládež o pohár starostu Mestskej časti Košice – Západ

Predposledný augustový piatok, 22. augusta budú tenisové kurty TK Mladosť Košice na Terase po roku opäť patriť mladým tenistom. Mestská časť Košice – Západ spolu s Tenisovým klubom Mladosť Košice organizujú už XIII. ročník tenisového turnaja pre deti a mládež o pohár starostu Mestskej časti Košice – Západ.

Všetci priaznivci bieleho športu sa stretnú v piatok ráno na tenisových dvorcoch TK Mladosť Košice na Popradskej 34. Klub patrí medzi najúspešnejšie vo východoslovenskom regióne, ale aj v celoslovenskom meradle. Svedčí o tom aj hodnotenie klubov, ktoré robí na základe výsledkov reprezentantov Slovenský tenisový zväz. V ňom sa za uplynulý rok TK Mladosť umiestnil na 9. mieste spomedzi niekoľkých stoviek klubov, ako v kategórii mládeže tak i v kategórii dospelých.

Aj turnaj o pohár starostu Terasy má pomôcť popularizovať ďalej tento šport a pritiahnuť čo najviac záujemcov spomedzi detí a mladých na tenisové kurty, či už budú hrať tenis pre potešenie a zábavu, alebo sa začnú venovať tomuto športu súťažne.

Nezabudnite svoje ratolesti prihlásiť na turnaj do 20. augusta 2014! Súťažiť sa bude v troch kategóriách:

I. kategória – deti do 10 rokov
II. kategória – deti od 11 do 12 rokov
III. kategória – deti od 13 do 15 rokov

Prihlášky posielajte na adresy: Átrium klub, Zuzkin park 4, 040 11 Košice, atriumklub@kosicezapad.sk; atriumklub@centrum.sk alebo tenisové dvorce TK Mladosť, Popradská 84, 040 11 Košice.

Informácie vám poskytneme v Átrium klube: 055/643 25 71, alebo v TK Mladosť Košice 055/644 05 59.

http://www.kosicezapad.sk/article-item-sk/mladi-tenisti-z-kosic-si-opae-zmeraju-svoje-sily-na-terase/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.