Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Veľkoplošné opravy vozovky - Červený rak - Most VSS

7. 5. 2014

Veľkoplošné opravy vozovky v Košiciach I/50

Národná diaľničná spoločnosť plánuje v najbližšom mesiaci vykonať rozsiahlejšiu opravu vozovky od križovatky Optima po križovatku VSS smerom na Prešov.

Obnovená vozovka v Košiciach

V utorok 22.04.2014 začne rozsiahla oprava vozovky R2 - I/50 v úseku medzi križovatkami Optima a VSS v dĺžke takmer tri kilometre. Vymenená bude obrusná a ložná vrstva v celej šírke úseku v hĺbke 10 cemtimetrov medzi križovatkami vrátane štyroch vnútorných vetiev križovatky Optima.
 

Informácia pre vodičov

Aj napriek rozsahu opráv, bude doprava obmedzená len čiastočne. Vodiči budú môcť využiť vždy jeden jazdný pruh v každom smere počas celého trvania uzávierky.
 
Čiastočná uzávierka na rýchlostnej ceste R2 -I/50:
 
úsek medzi križovatkami Optima a VSS
  • od 07:00 hod. dňa 22.04.2014 (utorok) do 14:00 hod. dňa 13.05.2014 (utorok)
križovatka Optima
  • od 06:00 hod. dňa 27.04.2014 (nedeľa) do 14:00 hod. dňa 16.05.2014 (piatok)

Výzva

NDS sa týmto ospravedlňuje za znížený komfort vo využití rýchlostnej cesty R2 - I/50 v Košickom kraji. NDS zároveň žiada motoristickú verejnosť o dodržiavanie bezpečnosti cestnej premávky a rešpektovanie dopravného značenia.

http://www.ndsas.sk/aktuality-velkoplosne-opravy-vozovky-v-kosiciach/10827s48446c

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Rozum

(Jupik, 9. 5. 2014 11:59)

V clanku sa jasne pise, ze cesta je v sprave NDS. Ostatne cesty v dezolatnom stave ma v sprave mesto alebo kraj. Na tie musia financie najst oni, nie NDS, ktora si svoje useky spravuje do kvalitneho stavu. Mimochodom tie hrbolce v smere od CR na Jazero pekne ostali a stale ma tam nadvihne tak,ze si skoro hlavu o strop idem rozbit.

Re: Rozum

(Igor , 25. 8. 2014 23:10)

Áno, presne to sa mi stalo dnes, nájazd na most ponad južnú triedu v smere od Optimy na jazero, vymol ako vysity, 3 týždne stary asfalt... Bol tam pred tým, tak ho preasfaltovali rovnako mizerne.... Hanba týmto ľuďom, hlavne tým ktorí to majú kontrolovať, riadiť. Ich kvality sú dôvod prečo pracujú tam kde sú, v normálnej firme by už bolo bez práce. Nechápem ako sa môžu manažéri NDS považovať za slušných ľudí,prísť večer domov a tváriť sa pred rodinou,akoby cely deň poctivo pracovali. Sú koróziou spoločnosťi, neschopný elementárnych štandardov svojej práce. . Nezvládnu ani trivialnu kontrolu práce za ktorú sú platení. Dal by som ich mená a fotky na bilbordy pri danej ceste, nech chodia po kanáloch z hanbou.

Rozum

(Rozum, 8. 5. 2014 10:12)

Opravuju čo ani netreba su križovatky ,cesty ktoré viac treba opravit napr tah pred kvp od mosta ku slovnaft pumpe dalej za kvp od mosta ces l9 , myslava križovatka pri lekárni dalej ceta bukovec máša ,a mnoho dalších .... opravujte toto...
Alebo najlepšie je, daju nový asfvalt a potom okolo kanálov virezávaju a zdvihaju kanalove poklopy potom jasne ze každu zimu to bude rozbité... Alebo nastriekaju konečne čiary prehliadnejšie je to a potom virežu kusi kobercov a potom chýba značenie na ceste robota oničom....

načo

(peto, 29. 4. 2014 20:08)

načo je dobre opravovať tuto cestu keď jej nič nebolo.. a pritom sú na hlavných ťahoch otrasnejšie cesty ako do čermela, kvp-lunik, krasna - košicka polianka, myslava - klatov, atd...

dobrá cesta

(Mike, 28. 4. 2014 7:16)

Opravuju celkom dobru cestu a od mosta kvp smerom ku luníku9 dalej je cesta dezolátnom stave chrasta na chraste poprilepovane nerovné to neopravia ?.... bude sa stým niečo robit ?...