Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Kamery na Svätoplukovej

V marci bola nainštalovaná ďalšia kamera, tentoraz na budove Löfflerova č.2, ktorá sníma Svätoplukovu ulicu od Thurzovej po Kmeťovu, Lermontovou ulicu až po Rumanovu a Löfflerovu ulicu. Kamera je napojená na pult mestskej polície vo velíne na Magistráte mesta Košice.
Cena kamery s montážou a pripojením - 7 500,- €
Mesačný poplatok za prenos videosignálu - 42,- €

Zdroj: Staromestské listy 03/2015

------------------------------------------------------------------------------------

1. kamera je už namontovaná...

Už v minulom roku sme sa pustili do riešenia pálčivej problematiky prostitúcie na Svätoplukovej ulici a to pomocou monitoringu lokality prostredníctvom kamery.
Toho času spoločnosť Antik Telecom ukončila práce na Svätoplukovej, súvisiace s prenosom dát na centrálny pult Mestskej polície. Momentálne čakáme už len na osadenie kamery Slovenskou poštou.
Veríme, že monitoringom tejto lokality sa nám podarí eliminovať výskyt a aktivity neprispôsobivých občanov, no predovšetkým prostitujúce dievčatá a ženy.

http://www.kosice-city.sk/clanky-detail/kamery-na-svaeoplukovej/

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

hm..

(KEvlar, 7. 4. 2015 14:57)

A o com to cele je?! Ved tam uz malo byt davno pradavno panensky cisto.. A zatial len kazdym rokom pribuda kamier aj slapiek.. :)

...

(mojemenonenidolezite, 5. 8. 2014 23:15)

Ved jedna kamera na Svatoplukovej uz je. Na tej strane kde vysedavaju asi 40-50m dalej smerom na Masarykovu. Ci to je atrapa? :D

To nieje všetko.

(p.Viera, 5. 8. 2014 21:24)

A čo parkovisko pri Železničnej nemocnici. Prečo sa kamera neosadí aj tam. Na parkovisku od Svätoplukovej ulice sa človek bojí večer nechať zaparkovanè auto. Okrem toho, že je v dezolátnom stave, je priamo miestom aktu kde si to "zákazníci" rozdávajú s čakajúcimi dámami. Keď sa nedostane aj priamo do konfliktu s čakajúcim, ktorý sa rozčuluje, že tam vôbec niekto parkuje kým on si užíva radovánky s ctenou dámou. A kde sú naše poriadkovè sily v takom prípade. Ráno rovnako nech sa tam idú pozrieť bordel na parkovisku doslova ako v bordeli. Hamba.... Keby človek vedel na koho sa obrátiť.