Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Zlepšime spoločne Slovensko

spp.jpgSPP, Nadácia SPP a EkoFond sa spojili, založili nadačný fond a vyhlásili nový partnerský program SPPoločne, aby tak mohli finančne podporiť prínosné projekty z oblasti regionálneho a komunitného rozvoja v jednotlivých regiónoch, ktoré vyberie široká verejnosť. Celkovo na projekty vyčlenili sumu 320 000 eur.

Do spoločného partnerského programu SPPoločne sa prihlásilo takmer 700 projektov. Až 240 projektov bolo zaradených do verejného on-line hlasovania. Tieto projekty získali od regionálnych odborných hodnotiacich komisií najvyšší počet bodov za originalitu, prínos pre daný región či komunitu.

Od 13. júla bolo spustené verejné on-line hlasovanie o najprínosnejší projekt pre daný región. Tento krát hlasuje samotná široká verejnosť.

Uspieť bude mať šancu minimálne 10 projektov v každom regióne (spolu najmenej 30 projektov).

Projekty môžu získať finančný príspevok vo výške od 3 000 eur do 10 000 eur.

www.sppolocne.sk

Dajte svoj hlas niektorému z košických projektov, a pomôžte tak získať z programu SPPoločne finančné prostriedky na jeho realizáciu.

V kategórii SPPoločne pre domovinu sa o Váš hlas uchádzajú napr. tieto košické projekty:

bez-nazvu---1.jpg

bez-nazvu---6.jpg

 bez-nazvu---4.jpg

 

bez-nazvu---5.jpg

 ďalšie projekty zaradené do súťaže

V kategórii SPPoločne pre ľudí sa o Váš hlas uchádzajú napr. tieto košické projekty:

bez-nazvu---9.jpg

 

bez-nazvu---10.jpg

bez-nazvu---11.jpg

bez-nazvu---12.jpg

 ďalšie projekty zaradené do súťaže

Jeden hlasujúci môže poslať celkom dva hlasy - jeden hlas projektu z kategórie SPPoločne pre ľudí a druhý hlas projektu z kategórie SPPoločne pre domovinu v rámci Slovenska.

Svojim hlasovaním sa automaticky sa zaradíte do súťaže „Zlepšime SPPoločne Slovensko“ o atraktívne ceny - wellness pobyt v kaštieli Grand Castle v Liptovskom Hrádku pre dve osoby a darčekové predmety „Zlepšime SPPoločne Slovensko“.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.